Roman Kołtoń o doświadczonym kadrowiczu. „Ja bym go nie zabrał na MŚ”

Roman Kołtoń gościł ostatnio na kanale „Meczyków” na YouTube. Dziennikarz „Prawdy Futbolu” zabrał głos między innymi w sprawie Kamila Grosickiego i tego, czy doświadczony skrzydłowy powinien jechać na mundial do Kataru. 

W czwartek w Fabryce Norblina o godzinie 15:00 poznamy ostateczną kadrę reprezentacji Polski, która poleci na mistrzostwa świata. Wydarzenie wzbudza wielkie emocje.

Co z Grosickim?

Czesław Michniewicz odrzuci z szerokiej kadry kilka nazwisk, które finalnie nie zagrają na mundialu. Na razie na liście znajduje się Kamil Grosicki. Czy doświadczony piłkarz ostatecznie poleci do Kataru?

– Musimy być czasami stanowczy. Z bólem serca, pewnie się na mnie obrazi, ale ja bym chyba „Grosika” nie zabrał na MŚ – stwierdził Roman Kołtoń na kanale „Meczyków”. 

– Postawiłbym na młodych chłopaków, gdzieś w perspektywie tego, że życie piłkarskie toczy się błyskawicznie. Za chwilę w marcu zaczynamy od najtrudniejszych rywali el. EURO 2024 i ktoś powie, że ta grupa jest słaba, ale nikt nam punktów nie podaruje. Patrzyłbym do przodu już teraz – dodał dziennikarz „Prawdy Futbolu”. 

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
Gość
1 minuta temu

To jest to samo myślenie jak u pana Janka . Tylko że. Pan Janek na Zielińskiego przestał najeżdż