Rodzice piłkarza zamieszanego w aferę alkoholową wyciągną konsekwencje wobec PZPN? „Być może skończy się oskarżeniami”

Polski Związek Piłki Nożnej może mieć problemy ze względu na usunięcie jednego z zawodników za aferę alkoholową na kadrze U-17. Rodzice piłkarza mogą domagać się wyciągnięcia konsekwencji wobec polskiej federacji. Współpracują już z kancelarią prawną.
Rodzice wyciągną konsekwencje wobec PZPN?

Przed rozpoczęciem mistrzostw świata U-17 w reprezentacji Polski czterech piłkarzy zostało przyłapanych na piciu alkoholu. Mowa o Oskarze Tomczyku, Filipie Wolskim, Janie Łabędzkim i Filipie Rózdze. Cała czwórka została usunięta ze zgrupowania, przez co musieli wrócić wcześniej do kraju.
Tak prezentuje się nasza sytuacja w barażach o Euro. Idealny scenariusz blisko spełnienia [CZYTAJ]

Wiele wskazuje na to, że sprawa może mieć dalszy ciąg. Według doniesień Tomasza Włodarczyka z portalu „Meczyki.pl” rodzice jednego z zawodników rozważają wyciągnięcie konsekwencji wobec federacji.
– To może nie być koniec zamieszania wokół afery alkoholowej w kadrze do lat 17. Być może skończy się jakimiś oskarżeniami pod adresem PZPN. Według moich informacji rodzice co najmniej jednego z piłkarzy współpracują już z kancelarią prawną i mogą domagać się wyciągnięcia konsekwencji wobec federacji za to, w jaki sposób potraktowano nieletniego – przekazał dziennikarz w programie „Pogadajmy o piłce”.
Źródło: Meczyki.pl

30 komentarzy do “Rodzice piłkarza zamieszanego w aferę alkoholową wyciągną konsekwencje wobec PZPN? „Być może skończy się oskarżeniami””

 1. Good sote you’ve got here.. It’s diffikcult tto find uality wriiting like yours thbese
  days. I seriously appreciatre individuals like you!
  Take care!!

 2. Ci rodzice którzy chcą podać PZPN do sądu to niech się zastanowią czy chcą mieć dziecko czy pieniądze za te MŚ

  • Trzeba znać sprawę 16 latkowie wracali sami z dwiema przesiadkami i bez kompletnego bagażu ba nawet ubrania, komuś w PZPN zabrakło wyobraźni to się teraz po sądach pobujaja

 3. To nie rodzice, to patologia jakas…
  Prawdziwy rodzic wstydzilby sie takiego zachowania dziecka…. ale…
  Jak im spusci synus wpierdziel za pare lat to moze pojda po rozum do glowy 😜🤣🤣

 4. brawo dorośli sobie wymyslali kary dla nieletnich publicznie pietnowali, uzywali sobie jacy to ci młodzi nie są jakie to jeszcze kary dostaną…a teraz karma wroci już dawno Rzecznik Praw Dziecka powinien się tą sprawą zająć…jedne przewinienie jedna kara bez podawania danych personalnych

  • a może powinien się tym zająć sąd rodzinny? i sprawdzić jak rodzice wychowali dzieciaka, który jako nieletni idzie i pije alkohol?
   jak czytam te komentarze, że dobrze że ci rodzice do sądu chcą iść, to śmiech mnie bierze. jak za nie tak dawnych czasów nieletni upił się na obozie letnim to też miał wylot do domciu, dodatkowo info do szkoły i kuratorium.
   tu jest jeszcze gorsza sprawa, bo na obozie letnim gnojek reprezentował siebie i rodziców, tu gnojki reprezentowały kraj. muszą się uczyć, że za wybryki się ponosi konsekwencje. tu i tak wrócili na koszt pzpn, a z obozu to rodzice musieli pokryć koszty powrotu.
   piszcie dalej takie głupoty, to się tylko tym dzieciakom w głowach poprzewraca i żadnego z nich pożytku nie będzie – ile talentów przepiło swoją karierę?

  • No pewnie jeszcze im mogli kupić i przynieść do pokoju ten alkohol jacy ci opiekunowie niedobrzy mlodzi musieli się po nocy wykradać i chodzić sami po wódę. Obciążył bym za chotel rodziców i przestali by kozaczyć

  • Ta ciepłe mleczko na dobranoc powinny im podawać opiekunki do dzieci i kołyski śpiewać, bajkę opowiedzieć… Ciuszki poukładać..

  • Dokładnie w dorosłej piłce chleba na umor a od młodzieży wymagają świętości… Śmiechu warte….

 5. I tak właśnie wyrasta pokolenie bezkarnych…nawet jak zrobię coś złego, starzy mnie wyciągną…rodzice fatalna/niemądra decyzja!!! Wasz synalek niczego nie zrozumie

  • Mają rację.. Nawet jak ktoś jest mordercą to nie podają jego nazwiska tylko inicjały… A tu zrobili aferę na cały świat bo gówniarze wypili kilka drinków.. Pismaki mają na czym kasę kroić 😏

 6. PZPN niech poda rodziców do sądu rodzinnego że nie należycie wychowują dziecko które pije alkohol

   • A co mieli go przykuć do łóżka na noc 😂😂😂, ja bym się wstydził na miejscu rodziców ze tak wychowali dziecko a nie po sadach latać.Każdy popełnia błędy i trzeba dać tez druga szanse ale bez wyciagnięcia konsekwencji się nie nauczy

Możliwość komentowania została wyłączona.