Real Madryt wciąż chce Kyliana Mbappe! Są gotowi wydać aż miliard euro

Kylian Mbappe dalej jest łączony z Reale Madryt. Nowe informacje o sadze przekazuje „La Gazzetta dello Sport”. Według włoskich dziennikarzy „Królewscy” są w stanie przeznaczyć na Francuza aż miliard euro. 

Pod koniec ubiegłego sezonu wydawało się, że transfer Mbappe do Realu jest przesądzony. Z transakcji jednak nic nie wyszło, a 23-latek odnowił kontrakt z PSG. Nie zakończyło to natomiast wspomnianej sagi.

Miliard euro

Choć obecna umowa wicemistrza świata z PSG obowiązuje do 2025 roku, to niewiele wskazuje na to, aby chciał on go wypełnić. Już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, według których Mbappe miałby być nie do końca zadowolony ze swojego pobytu w Paryżu. Klub miał nie spełnić niektórych zobowiązań, które strony wynegocjowały podczas rozmów.

Według „La Gazzetty dello Sport” całą sytuację chce wykorzystać Real Madryt, który wciąż nie porzucił myśli o pozyskaniu Mbappe. Hiszpanie są ponoć w stanie przeznaczyć na sfinalizowanie transferu nawet miliard euro.

Na tak szaloną kwotę składać się ma zarówno cena samego transferu, wynosząca około 150 mln euro oraz pensja zawodnika. Na mocy czteroletniego kontraktu Mbappe w Realu zarobiłby aż 630 mln. Pozostałe pieniądze przypadłyby na liczne bonusy i premie.

1 komentarz do “Real Madryt wciąż chce Kyliana Mbappe! Są gotowi wydać aż miliard euro”

  1. Idioci… Max. 300-500 tysięcy miesięcznie i to w przypadku osiągnięcia założonego klubowi celu , sztuczne napędzanie szaleństwa…

Możliwość komentowania została wyłączona.