Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Holandią. Szykuje się debiut!

 

W sobotę reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Holandii w meczu Ligi Narodów. Zdaniem mediów, Czesław Michniewicz ma dać szansę debiutantowi.

Za nami dwa mecze z udziałem reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Na inaugurację Biało-Czerwoni odnieśli zwycięstwo z reprezentacją Walii 2:1. W kolejnym meczu nie było jednak aż tak kolorowo i Polacy doznali bolesnej porażki z reprezentacją Belgii 1:6.

Michniewicz przed meczem z Holandią: „Musimy dać szanse młodym zawodnikom” [CZYTAJ]

Znakomity start Holendrów

Trzecim rywalem Biało-Czerwonych w Lidze Narodów będzie reprezentacja Holandii. Piłkarze „Oranje” udanie weszli w nowy sezon Ligi Narodów. Po dwóch meczach mają na swoim koncie komplet punktów. Na inaugurację rozgromili Belgów 4:1.  W kolejnym starciu skromnie pokonali Walię 2:1

Polska ponownie gospodarzem EURO? PZPN chętnie zorganizuje kolejną wielką imprezę [CZYTAJ]

Debiutant

Czesław Michniewicz, względem ostatniego meczu przeciwko Belgii, najprawdopodobniej dokona kilku zmian w wyjściowym składzie naszej reprezentacji. Według portalu „meczyki.pl” selekcjoner wymieni aż ośmiu piłkarzy. Jedynymi zawodnikami, którzy zagrali z Belgią i mają zagrać z Holandią są Bednarek, Gumny oraz Zieliński. Szansę na debiut ma otrzymać Jakub Kiwior!

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z reprezentacją Holandii:

Łukasz Skorupski – Matty Cash, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Robert Gumny – Karol Linetty – Przemysław Frankowski, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski – Krzysztof Piątek


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich