Przemysław Frankowski z bramką w MLS! Polak otrzymał również nagrodę MVP [WIDEO]

Trwa dobra passa Polaków w MLS. Minionej nocy Przemysław Frankowski zdobył bramkę dla Chicago Fire, a do tego został wybrany najlepszym piłkarzem meczu.

Wczoraj pisaliśmy o kolejnej bramce Adama Buksy, która padła w doliczonym czasie gry i  zapewniła zwycięstwo New England Revolution. W obecnym sezonie „Revs” radzą sobie znakomicie i okupuję pierwsze miejsce w konferencji wschodniej z ośmiopunktową przewagą nad Orlando City. Z kolei polski napastnik pnie się w górę w klasyfikacji strzelców i zajmuje w niej 7. lokatę.

Gol Frankowskiego

Dziś mamy dla Was kolejne dobre wieści. Przemysław Frankowski wyprowadził Chicago Fire na prowadzenie w 10. minucie meczu przeciwko Philadelphii Union. Dla Polaka była to druga bramka w trwającym sezonie MLS. Ma on na swoim koncie również dwie asysty.

Remis Chicago Fire

Klub Frankowskiego nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia, gdyż już w 36. minucie stan rywalizacji wyrównał Kai Wagner. W drugiej połowie nie padły już żadne bramki, więc spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 1:1.

Przemysław Frankowski został również wyróżniony po zakończeniu spotkania. Polak został wybrany najlepszym piłkarzem meczu.