Adam Buksa bohaterem! Gol Polaka na wagę zwycięstwa w 91. minucie meczu [WIDEO]

Adam Buksa kontynuuje strzelanie w MLS! Minionej nocy Polak zapewnił zwycięstwo swojej drużynie dzięki bramce w doliczonym czasie gry.

O północy czasu polskiego rozpoczął się mecz ligi MLS pomiędzy New York Red Bulls a New England Revolution. Mecz ten zapowiadał się szczególnie interesująco dla polskich kibiców ze względu na to, że w obu drużynach występują polscy napastnicy – Patryk Klimala i Adam Buksa.

Buksa górą w starciu Polaków

Górą w starciu polskich snajperów okazał się Adam Buksa. Były piłkarz Pogoni Szczecin zdobył bramkę w 91. minucie meczu, czym zapewnił zwycięstwo New England Revolution 3:2. Patryk Klimala opuścił boisko w 58. minucie meczu przy stanie 1:0 dla NY Red Bulls.

Dla 25-letniego Polaka był to 8. gol w obecnym sezonie MLS w jego 17. występie. Tym samym Adam pobił swój wynik z ubiegłorocznych rozgrywek, w których strzelił 6 goli w 24 meczach.