Artur Jędrzejczyk doznał kontuzji w sobotnim meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Po ostatnim gwizdku sędziego głos zabrał trener Legionistów, Kosta Runjaić. – Kontuzja Jędrzejczyka nie wygląda dobrze – stwierdził Niemiec.

W sobotę Legia Warszawa mierzyła się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem przyjezdnych 2:5. Bramki dla Legii zdobyli: Josue (3), Filip Mladenović (1) i Maik Nawrocki (1). Po jednej bramce dla Jagi strzelili Marc Gual i Mateusz Kowalski.

Problemy reprezentacji Argentyny przed mundialem! Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz [CZYTAJ]

Kontuzja Jędrzejczyka

Wspomniane spotkanie nie zakończyło się najlepiej dla Artura Jędrzejczyka. 34-latek znalazł się w wyjściowym składzie Legii na mecz z Jagiellonią. Niestety, nie zdołał on dokończyć tego pojedynku. Piłkarz, który znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na na mundial w Katarze, został zmieniony przez Igora Kharatina po pierwszej połowie meczu. Jak przyznał po meczu Kosta Runjaić, powodem zejścia Jędrzejczyka z boiska był uraz kostki.

– Kontuzja Jędrzejczyka nie wygląda dobrze. Jego kostka jest spuchnięta. Wiemy, że to walczak, który ma wiele ducha i jest dla nas ważnym zawodnikiem wnoszącym energię – skomentował Kosta Runjaić.

Zobaczymy. Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie do mojej dyspozycji – dodał.

Hitowy transfer Jakuba Kiwiora na horyzoncie. Spezia wyceniła Polaka! [CZYTAJ]

Jędrzejczyk w szerokiej kadrze

Artur Jędrzejczyk znalazł się wśród 47 piłkarzy powołanych do szerokiej kadry na mundial w Katarze. Ostateczna kadra na tegoroczne Mistrzostwa Świata liczyć będzie 26 nazwisk. Zdaniem wielu ekspertów, Jędrzejczyk ma duże szanse, by wylecieć do Kataru. Jeśli Czesław Michniewicz faktycznie chciał powołać Jędrzejczyka do reprezentacji, to informacja o kontuzji piłkarza mogła przysporzyć selekcjonera o niemały ból głowy.

Robert Lewandowski ratuje FC Barcelonę! Gol w 93. minucie na wagę zwycięstwa [WIDEO]

źródło: tvp sport

1 komentarz do “Problemy Czesława Michniewicza? Kontuzji doznał Artur Jędrzejczyk. „Nie wygląda dobrze””

Możliwość komentowania została wyłączona.