Piotr Stokowiec wyszedł do kibiców Zagłębia Lubin. „Gdyby nie my, to byście zapie*dzielali do Niepołomic” [WIDEO]

Gdyby nie my, to byście dzisiaj zapie*dzielali do Niepołomic na mecze – powiedział do kibiców Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec. Do rozmowy doszło po niedzielnej porażce Miedziowych z Cracovią (0:2).

Zagłębie Lubin wpadło w delikatny dołek formy. Trzy ostatnie ligowe mecze kończyły się porażką Miedziowych. W międzyczasie Zagłębie skompromitowało się także w Pucharze Polski, przegrywając z drugoligowym Motorem Lublin. Seria porażek rozwścieczyła kibiców Zagłębia.

Trener Lechii Gdańsk o słabej postawie zespołu. „To nie jest komfortowa sytuacja” [CZYTAJ]

Kolejna porażka Zagłębia

W niedzielę Zagłębie mierzyło się na własnym stadionie z Cracovią. Mecz zakończył się wygraną przyjezdnych 2:0. Bramki dla Pasów strzelili Benjamin Kallman i Patryk Makuch. Jak wspomnieliśmy, była to trzecia ligowa porażka Zagłębia z rzędu, a czwarta licząc mecz w Pucharze Polski.

Marek Papszun uspokaja przed starciem z Lechem Poznań. „Tym jednym meczem nie zdobędziemy mistrzostwa” [CZYTAJ]

Przemowa Stokowca

Po meczu z Cracovią piłkarze i sztab Zagłębia udali się do swoich najbardziej zagorzałych kibiców. W sieci pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać część przemówienia Piotra Stokowca.

Gdyby nie my, to byście dzisiaj zapie*dzielali do Niepołomic na mecze – rzekł Piotr Stokowiec do kibiców Zagłębia Lubin.

Michał Budzich