Trener Lechii Gdańsk o słabej postawie zespołu. „To nie jest komfortowa sytuacja”

 

Lechia Gdańsk w niedzielę zmierzy się ze Stalą Mielec u siebie. Marcin Kaczmarek na konferencji prasowej przed tym meczem wypowiedział się na temat słabej postawy swojego zespołu.

Kiepski początek sezonu

Lechia Gdańsk zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Klub z Trójmiasta po trzynastu kolejkach zebrał tylko jedenaście punktów. Gdańszczanie będą mieli okazję na poprawę dorobku w niedzielę o 15:00. Ich rywalami będzie Stal Mielec.

– Bardzo bym chciał zwycięstwa, zdaję sobie, jak to jest ważne dla rzeszy naszych fanów. To nie jest komfortowa sytuacja, trudno kibicować Lechii teraz. Chcemy do siebie przekonać kibiców i ten mecz jest dobrym momentem, by kibice zobaczyli, że zaczynamy wygrywać – powiedział trener Marcin Kaczmarek na konferencji prasowej przed meczem.

Marek Papszun uspokaja przed starciem z Lechem Poznań. „Tym jednym meczem nie zdobędziemy mistrzostwa” [CZYTAJ]

– Chcielibyśmy zrobić twierdzę, co nie jest łatwe. Na razie punktujemy lepiej na wyjazdach, ale ja w tylko jednym meczu prowadziłem Lechię u siebie. Mam nadzieję, że mecz z Rakowem był ostatnim w takim wykonaniu jeśli chodzi o Lechię i ze Stalą zdobędziemy trzy punkty – uzupełnił szkoleniowiec Lechii Gdańsk.

Źródło: Lechia Gdańsk