Piłkarz z drugiej ligi francuskiej na oku Lecha Poznań. 27-latek miałby wzmocnić formację pomocników w drużynie Kolejorza

 

Według doniesień portalu „TVP Sport” Sebastien Salles-Lamonge znalazł się na celowniku Lecha Poznań. Skrzydłowy francuskiej Bastii miałby wzmocnić linię pomocy w drużynie Johna van den Broma.

Francuz na oku Kolejorza?

Lech Poznań rozpoczyna przygotowania do następnego sezonu. Władze mistrzów Polski nie zamierzają poprzestać na jednorazowym sukcesie w Europie. Działacze z Poznania planują wzmocnienie kadry.

Według doniesień serwisu „TVP Sport” na celowniku Kolejorza znalazł się Sebastien Salles-Lamonge. 27-latek jest obecnie związany z drugoligową Bastią. Pomocnik w przeszłości bronił barw młodzieżowej reprezentacji Francji. Piłkarz może grać na pozycji „numer 10” lub na obu skrzydłach.

Bogusław Leśnodorski o sukcesie Lecha w Europie. „Należę do grupy, która nie bardzo poważa Ligę Konferencji” [CZYTAJ]

Jego umowa z drugoligowcem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Po zakończeniu sezonu będzie mógł dołączyć do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Według „TVP Sport” Kolejorz jest jednak tylko jedną z opcji dla Francuza. Jego usługami ma być również zainteresowane En Avant Guingamp.

27-latek wystąpił w tym sezonie w 34 spotkaniach. Jego bilans z tego okresu to 3 trafienia oraz 4 asysty. Portal transfermarkt.de wycenia Francuza na 900 tysięcy euro.

Źródło: TVP Sport