Osimhen nie chciał celebrować gola, a Napoli wydało oświadczenie. „Nigdy nie chcieliśmy obrazić ani wyśmiewać Victora” [WIDEO]

Nastawienie Victora Osimhena w stosunku do SSC Napoli pozostaje negatywne. Nigeryjski napastnik klubu z południa Włoch nie celebrował swojego trafienia w meczu z Udinese.

Nie chciał świętować

Victor Osimhen jest aktualnie skonfliktowany ze swoim klubem. Według medialnych doniesień Nigeryjczyk rozważa podanie SSC Napoli do sądu. Wszystko przez filmy zamieszczone na klubowym profilu TikTok. Na jednym z nagrań porównano napastnika do kokosa, a na drugim wbito mu szpilkę za niewykorzystaną jedenastkę.

Zaskakujące informacje o Robercie Lewandowskim. Miał plan zakończyć karierę w tym roku? [CZYTAJ]

Niedługo po wybuchu zamieszania Nigeryjczyk usunął z mediów społecznościowych wszystkie zdjęcia związane z Napoli. Ponadto na wtorkowym treningu zignorował kolegów i się z nimi nie przywitał. Frustrację Osimhena było widać również w środowym meczu. Napoli wygrało wówczas 4:1 z Udinese, a Nigeryjczyk zrezygnował z celebracji swojego gola.

Oświadczenie Napoli

Dzień później do afery z udziałem Osimhena odniósł się sam klub. SSC Napoli w swoim oświadczeniu wytłumaczyło zachowanie na TikTokowym profilu.

– Chcąc uniknąć jakiegokolwiek wykorzystywania tej kwestii, podkreślamy, że ​​nigdy nie chcieliśmy obrazić ani wyśmiewać Victora Osimhena, który jest skarbem tego klubu. Na dowód tego, podczas letniego okna transferowego stanowczo odrzucaliśmy każdą otrzymaną ofertę. Media społecznościowe, a w szczególności TikTok, zawsze miały wyrazistą formę języka z lekkim sercem i kreatywnością, nie chcąc, jak w przypadku Osimhena w roli głównej, mieć zamiaru obrażania lub szyderstwa. Jeśli Victor poczuł się urażony w jakikolwiek sposób, to nie było zamiarem klubu – czytamy.

Źródło: Twitter

fot. SSC Napoli