Nenad Bjelica o pracy w reprezentacji Polski. „Mógłbym się zastanowić”

Nenad Bjelica udzielił wywiadu Tomaszowi Urbanowi z Viaplay. Polski dziennikarz zapytał chorwackiego szkoleniowca Unionu Berlin o plotki związane z jego kandydaturą do objęcia posady selekcjonera Biało-Czerwonych. Były trener Lecha Poznań stwierdził, że nikt z federacji się z nim nie kontaktował.
Bjelica o pracy w PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej w ostatnich latach często zmienia selekcjonerów. Niemal zawsze przy wyłanianiu kandydatów na nowego trenera Biało-Czerwonych pojawia się nazwisko Nenada Bjelicy.
Triumf Superligi nad UEFĄ! Przełomowy dzień dla nowych rozgrywek i świetne informacje dla kibiców [CZYTAJ]

Tomasz Urban z Viaplay zapytał chorwackiego szkoleniowca Unionu Berlin o jego odczucia w sprawie tych doniesień. Były trener Lecha Poznań stwierdził jednak, że nigdy nikt z PZPN się z nim nie kontaktował, ale ma świadomość, że jego nazwisko pojawia się często w polskich mediach.
– Nie było żadnego kontaktu, nie rozmawiałem z nikim z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Koncentruję się w pełni na pracy w klubie, ale jeśli przyszłaby taka oferta ze znaczącej europejskiej federacji, to naturalnie byłbym tym zainteresowany – powiedział Bjelica.

– Mógłbym się zastanowić, co byłoby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Wiem, że moje nazwisko pojawia się w polskich mediach, ale nikt się do mnie w tym kontekście nie zgłaszał – dodał Chorwat.

Źródło: Viaplay