Mistrz Polski może trafić do Wieczystej Kraków. Drugoligowiec zainteresowany kluczowym piłkarzem Jagiellonii

Wieczysta Kraków tego lata dokonała kilku znaczących transferów, które mają pomóc im w grze w drugiej lidze. Ekipa prowadzona przez Sławomira Peszkę zakontraktowała już takich zawodników jak Michał Feliks, Lisandro Semedo, Michał Koj, Chuma, Daniel Sandoval oraz Antoni Mikułko. Dla klubu z Krakowa to jednak nie koniec transferów. Wieczysta próbuje sprowadzić Jesusa Imaza z Jagiellonii Białystok.

 

Wieczysta zainteresowana Imazem

Według doniesień Sebastiana Staszewskiego, Wieczysta Kraków ponownie skierowała swoje zainteresowanie w stronę Jesúsa Imaza. Hiszpański napastnik, który obecnie jest czołową postacią Jagiellonii Białystok, przyczynił się do zdobycia mistrzostwa Polski w minionym sezonie.

Zdobywał w nim 14 bramek i zanotował pięć asyst w 35 meczach. Imaz gra w Jagiellonii od 2019 roku, a wcześniej występował w barwach Wisły Kraków w latach 2017-2019. Miasto nie jest mu więc obce.

 

Przyszłość Jesúsa Imaza pozostaje niepewna. Jego kontrakt z Jagiellonią obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Zainteresowanie napastnikiem wykazuje również cypryjski klub APOEL.

Hiszpan zanotował dotychczas 167 występów w barwach Jagiellonii, zdobywając 69 goli i 21 asyst.

Źródło: Sebastian Staszewski

1 komentarz do “Mistrz Polski może trafić do Wieczystej Kraków. Drugoligowiec zainteresowany kluczowym piłkarzem Jagiellonii”

Dodaj komentarz