Młody Słowak na oku Legii Warszawa. Niedawno pomógł wyeliminować Lecha Poznań z Ligi Konferencji

 

Legia Warszawa zdecydowanie potrzebuje wzmocnień w defensywie. Według doniesień portalu „TVP Sport” na oku wicemistrzów Polski znalazł się 19-letni piłkarz Spartaka Trnawa.

Sporo bramek w meczach Legii

W ostatnich meczach Wojskowych możemy zobaczyć wiele trafień. Mocna ofensywa i słabsza defensywa sprzyja wysokim wynikom. Kosta Runjaić chciałby wzmocnić tylną formację, aby ustabilizować grę.

Saudyjczycy oferują szaloną kwotę za Salaha. „Piłkarz jest gotów pożegnać się z Anfield” [CZYTAJ]

Do stolicy trafił niedawno Steve Kapuadi, który do niedawna reprezentował barwy Wisły Płock. Według TVP Sport Legia Warszawa chciałaby dokonać jeszcze jednego wzmocnienia defensywy. Mowa o sprowadzeniu Sebastiana Kosy.

19-latek broni barw Spartaka Trnawa, który niedawno wyeliminował Lecha Poznań z eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Młody piłkarz zaimponował m.in. Martinowi Skrtelowi.

– To gracz, który w przyszłości może sporo namieszać w futbolu i stać się ważną częścią reprezentacji. Jest pewny siebie, choć ma w sobie pokorę i skromność. Dobrze rozumie futbol – powiedział były piłkarz Liverpoolu.

Według TVP Sport Legia Warszawa nie jest jedynym zainteresowanym klubem. 19-latek wzbudził również ciekawość belgijskiego Gentu i niemieckiego Darmstadt.

Portal transfermarkt.de wycenia Sebastiana Kosę na 600 tysięcy euro.

Źródło: TVP Sport