Mateusz Żukowski zyskał popularność w Chinach. Wszystko za sprawą absurdalnego zachowania jego partnerki

Mateusz Żukowski stał się głośnym nazwiskiem w chińskich mediach. Piłkarz Śląska Wrocław znalazł się na ustach ludzi Państwa Środka po streamie Oli Mizgalskiej, jego partnerki.
Zyskał popularność w Chinach

Mateusz Żukowski ostatnio znalazł się na ustach wielu piłkarskich kibiców. Piłkarz Śląska Wrocław jest krytykowany za występowanie na streamach swojej partnerki, która robi absurdalne rzeczy.
Tomasz Smokowski o odejściu Krzysztofa Stanowskiego. „W pewnym momencie warto po prostu zamilknąć” [CZYTAJ]

Podczas jednej z transmisji Ola Mizgalska zamierzała zjeść kamień z czajnika. Mateusz Żukowski powstrzymał ją od tego czynu, co zauważyli internauci. Na podstawie tej historii chiński portal „dongqiudi.net” opublikował artykuł. Według twitterowego profilu „Piłkarskie Państwo Środka” wpis zdobył sporą popularność.
Artykuł miał uzbierać w kilka godzin ponad 50 tysięcy wyświetleń i kilkaset udostępnień. Później te liczby jeszcze urosły.

– Wrocławski obrońca Żukowski stał się ostatnio obiektem kpin internautów w mediach społecznościowych, ponieważ jego dziewczyna podczas transmisji na żywo próbowała zjeść kamień. Pokłócili się, a fani również uznali, że zawodnik ma pecha – napisał wspomniany wcześniej portal.

Źródło: dongqiudi.net, meczyki.pl