Marcelo nie zasiądzie w komisji wyborczej i zagra z Chelsea! Wyręczyła go starsza pani

Marcelo został zwolniony z obowiązku przebywania w komisji wyborczej w Madrycie. Brazylijczyk został zastąpiony przez starszą panią, dzięki czemu znalazł się on w kadrze na środowy mecz z Chelsea w Lidze Mistrzów.

Jeszcze kilkadziesiąt godzin temu nie byliśmy pewni tego, czy Marcelo zagra w rewanżowym meczu z Chelsea, czy też nie. Przed kilkoma dniami w mediach pojawiła się informacja, że piłkarz Realu Madryt został wylosowany jako członek komisji wyborczej do lokalnych wyborów w Madrycie. Wybory odbywają się dziś, a mecz Realu z Chelsea odbędzie się już kolejnego dnia. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Pomogła starsza kobieta

Jak poinformowała hiszpańska telewizja „laSexta”, w lokalu wyborczym zjawiła się starsza kobieta, która wyraziła chęć zastąpienia piłkarza Realu w komisji. Osoby zarządzające przystały na tę propozycję, dzięki czemu Marcelo mógł dołączyć do kolegów, którzy przygotowują się do wylotu do Londynu.

Marcelo w kadrze na mecz z Chelsea!

W południe powyższe spekulacje potwierdził Real Madryt. Na klubowym twitterze pojawiła się kadra zawodników, którzy wylecą do Londynu na mecz z Chelsea w ramach Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu w Madrycie padł remis 1:1.

źródło: laSexta

Michał Budzich