Lubomir Satka o swojej przyszłości. „W Lechu wiedzą, jak patrzę na swoją karierę”

 

Lubomir Satka udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu. Słowacki obrońca Lecha Poznań wypowiedział się na temat swojej przyszłości. – W klubie wiedzą, jak patrzę na swoją karierę – powiedział 26-latek.

Koniec umowy

Wiele wskazuje na to, że wraz z końcem sezonu Lubomir Satka odejdzie z Lecha Poznań. Umowa słowackiego obrońcy wygasa w czerwcu 2023 roku. 26-latek zdradził, że jeszcze nie rozpoczął rozmów z klubem na temat przedłużenia kontraktu.

– Na razie nie rozpoczęliśmy rozmów z klubem. W Lechu gram czwarty sezon, wchodzę w idealny wiek dla stopera. Nie ukrywam, że po tylu latach spędzonych w Poznaniu chciałbym spróbować czegoś innego. Mam swoje ambicje, marzenia. Zobaczymy – powiedział Lubomir Satka w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Sergio Ramos o braku powołania na mundial. „Jest ciężko” [CZYTAJ]

– W klubie wiedzą, jak patrzę na swoją karierę. Chciałem odejść w letnim oknie, czułem, że to idealny czas na coś nowego i zmianę otoczenia. Były oferty z ligi top 5 w Europie – dodał.

Podczas letniego okna transferowego do Lecha Poznań wpłynęła oferta za Lubomira Satkę. Klub miał się zgodzić na jego transfer tylko w przypadku zaproponowania przez kupca określonej kwoty. Ostatecznie 26-latek został na rundę jesienną w Kolejorzu.

Media: Ronaldo otrzyma wysoką karę pieniężną od Manchesteru United [CZYTAJ]

– Znalazł się chętny, który dawał bardzo, bardzo dobre pieniądze. Do transferu nie doszło. Wtedy byłem rozczarowany, ale patrząc na to, co przeżyłem w Lechu w tej rundzie, to nie żałuję. Życie tak się potoczyło, że mam kolejne fajne wspomnienia z Poznania – podsumował 26-letni obrońca mistrzów Polski.

Źródło: Przegląd Sportowy