Media: Ronaldo otrzyma wysoką karę pieniężną od Manchesteru United

 

Cristiano Ronaldo udzielił mocnego wywiadu Piersowi Morganowi. Portugalczyk użył mocnych słów w kierunku Manchesteru United i Erika Ten Haga. Według „MetroUK” klub ukarze 37-latka grzywną pieniężną.

Mocne słowa Ronaldo

Po niedzielnym spotkaniu Czerwonych Diabłów z Fulham opublikowano wywiad z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w rozmowie z Piersem Morganem przyznał, że nie szanuje Erika Ten Haga, a klub nie rozwinął się od jego odejścia w 2009 roku.

Bruno Fernandes krytykuje organizację mundialu. Portugalczyk szczerze wyznał, co myśli [CZYTAJ]

Spotkanie ws. przyszłości 37-latka

Według „The Telegraph” w poniedziałek odbędzie się spotkanie pomiędzy trenerem Czerwonych Diabłów a władzami klubu. Podczas zgromadzenia głównym tematem będzie przyszłość „CR7” na Old Trafford.

Nowe informacje ws. kontuzji Bartłomieja Drągowskiego. Poznaliśmy diagnozę [CZYTAJ]

Wielka grzywna

Kolejne informacje przekazała brytyjska gazeta „MetroUK”. Dziennikarze wspomnianego źródła twierdzą, iż Portugalczyk zostanie ukarany ogromną grzywną. Według doniesień mowa o kwocie rzędu miliona funtów.

Jest plan na naprawę usterki na Stadionie Narodowym. Wszystko wymaga jednak czasu [CZYTAJ]

Cristiano Ronaldo wystąpił w tym sezonie w 16 spotkaniach. W tym czasie 37-latek zanotował 3 trafienia oraz 2 asysty. Jego umowa z Manchesterem United obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Portal transfermarkt.de wycenia Portugalczyka na 20 mln euro.

Źródło: manutd.pl/The Telegraph/MetroUK