Lech zwolni van den Broma? Działacze i piłkarze niezadowoleni ze szkoleniowca

John van den Brom znajduje się na wylocie z Lecha Poznań? Takie informacje na kanale meczyki.pl na YouTube przekazał Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz twierdzi, że władze „Kolejorza” nie są zadowoleni z trenera, który przed sezonem zastąpił Maciej Skorżę. 

Atmosfera w stolicy Wielkopolski jest nie najlepsza. Choć Lech w pierwszym meczu IV rundy eliminacji Ligi Konferencji pokonał Dudelange (2-0), to nadal nie prezentuje optymalnej formy. Kibice „Kolejorza” coraz mocniej wyrażają swoje niezadowolenie i żądają zmian w grze swoich ulubieńców.

Gigantyczna oferta Manchesteru United odrzucona! Proponowali Ajaxowi krocie [CZYTAJ]

Szybkie zwolnienie?

Najwięcej zastrzeżeń mają do Johna van den Broma. Holender przed sezonem zastąpił Macieja Skorżę, który z prywatnych spraw zdecydował się porzucić Lecha. Działacze z Bułgarskiej zaczynają jednak powoli żałować swojego wyboru. Według Tomasza Włodarczyka coraz częściej w klubie pojawia się pomysł zwolnienia szkoleniowca.

– Z tego co słyszę, to władze Lecha już myślą jednak o planie awaryjnym – bo trudno nie myśleć, to nawet nie jest sensacyjne stwierdzenie – czyli o wyrzuceniu Johna van den Broma. Byliby nieodpowiedzialni, gdyby nie myśleli o planie awaryjnym – mówił dziennikarz na kanale „Meczyków” na YouTube.

Piękne słowa pod adresem Rakowa. Trener Slavii zachwycony grą rywali [CZYTAJ]

– Moim zdaniem wszyscy w gabinetach Lecha – są to trzy osoby, czyli prezes Klimczak, prezes Rutkowski i dyrektor sportowy Rząsa – zadają sobie pytanie, czy John van den Brom może odwrócić tę kartę. Czy on ze swoim sztabem są jeszcze w stanie coś zbudować? Czy nie doszedł do momentu, w którym nie rokuje? Ja nie wiem, czy to jest zły trener, ale może to jest zły trener na polską drużynę – dodał.

Lech Poznań na dobrej drodze do fazy grupowej LKE. Kolejorz pokonał Dudelange [REAKCJE] 

– Mnóstwo sygnałów z wewnątrz klubu dociera, że problemem jest sztab, John van den Brom, Denny Landzaat i sposób, w jaki pracują. Piłkarze sobie tego nie chwalą – podsumował Włodarczyk. 

Raków Częstochowa o krok od fazy grupowej LKE! Slavia Praga pokonana 2:1 [REAKCJE] 

Lech w przyszły czwartek ponownie zmierzy się z Dudelange. Od wyniku rewanżowego spotkania zależeć będzie to, kto awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji.