Kuriozalny błąd trenera Meksyku na mistrzostwach świata U17. Zrobił sześć zmian, za co grozi im walkower [WIDEO]

Młodzieżowa reprezentacja Niemiec w pierwszym meczu mistrzostw świata U17 pokonała Meksyk 3:1. Okazało się jednak, że nasi sąsiedzi mogą wygrać 3:0 ze względu na potencjalny walkower przez błąd trenera ekipy z Ameryki Północnej.

Niemcy bezproblemowo pokonali Meksyk w pierwszym meczu mistrzostw świata U17. W trakcie spotkania doszło jednak do ciekawej sytuacji. Trener Meksyku przekroczył limit zmian. Przez to najprawdopodobniej wynik meczu zostanie zmieniony na 3:0 dla naszych sąsiadów.

Kuriozalny błąd

Niemcy prowadzili do przerwy już 2:0, dlatego trener Meksyku zdecydował się na zmianę już na początku drugiej połowy. Nie przyniosło to jednak efektów. W 58. minucie na boisku zameldował się kolejny zawodnik, a pięć minut później następnych dwóch. To oznacza, że trener wykorzystał już w tamtym momencie czterech korekt w zespole.

Kuriozalny powód kontuzji piłkarza Realu Madryt. Wszystkiemu winne złe obuwie [CZYTAJ]

Problem w tym, że w 67. minucie meczu szkoleniowiec Meksyku wprowadził kolejnych dwóch zawodników. To oznacza, że ekipa z Ameryki Północnej przekroczyła limit. Przypomnijmy, że w trakcie spotkania można dokonać maksymalnie pięciu zmian. Co ciekawe, realizatorzy transmisji wyłapali, że trenerzy byli świadomi błędu.

Teraz, mimo porażki 1:3 Meksykowi grozi walkower. Wiele wskazuje na to, że przez błąd trenera mecz zostanie rozliczony wynikiem 0:3.

Źródło: Sport.pl, Twitter