Kuriozalny powód kontuzji piłkarza Realu Madryt. Wszystkiemu winne złe obuwie

Aurélien Tchouaméni nabawił się ostatnio kontuzji, która wyklucza go z gry na kilka tygodni. Jak donoszą hiszpańskie media, powód odniesienia kontuzji miał być niezwykle kuriozalny. Zawinić miało obuwie Francuza.
Po raz ostatni Aurélien Tchouaméni pojawił się na boisku 28 października podczas El Clasico. Francuz zdołał rozegrać pełny mecz, jednak swój występ okupił kontuzją. W trakcie meczu nic nie wskazywało na jakikolwiek uraz u tego piłkarza. Dopiero po spotkaniu 23-latek zaczął skarżyć się na ból. Badania wykazały „niekompletne złamanie przewlekłe śródstopia w lewej stopie”.
Pierwsze diagnozy mówiły o łącznej przerwie od gry w granicach 6-8 tygodni. Tym samym Francuz najszybciej wróci na boisko w połowie grudnia. Dokładny termin powrotu do gry nie jest jednak jeszcze znany.
Hiszpańskie radio COPE uchyliło rąbka tajemnicy w sprawie kontuzji Aureliena. Przyczyna okazuje się być kuriozalna. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy wina w tej sprawie leży po stronie firmy Nike, która dostarcza piłkarzowi buty do gry. Co było nie tak? Na jednym z treningów przed El Clasico Tchouaméni miał pojawić się w… kobiecych korkach. To miało naruszyć stopę zawodnika.
źródło: realmadryt.pl

Michał Budzich

1 komentarz do “Kuriozalny powód kontuzji piłkarza Realu Madryt. Wszystkiemu winne złe obuwie”

Możliwość komentowania została wyłączona.