Komentator ligi włoskiej nie pochwala kandydatury Szewczenki. „Nie dał argumentów jako trener”

 

Wciąż nie wiadomo, czy Czesław Michniewicz pozostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Jednym z kandydatów do zastąpienia obecnego trenera Biało-Czerwonych jest Andrij Szewczenko. Filip Kapica przedstawił swoje zdanie na temat tej kandydatury w programie „Sportowy Poranek” na antenie Meczyków.

Niepewna przyszłość Michniewicza

Wciąż ważą się losy obecnego selekcjonera reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza. Umowa polskiego trenera z PZPN-em obowiązuje do końca 2022 roku. Federacja nie skorzystała z klauzuli o przedłużeniu umowy z byłym szkoleniowcem Legii Warszawa. 52-latek może jednak zachować nadzieję o dalszym prowadzeniu kadry.

„Zlatko Dalić powtórzył błąd Louisa van Gaala”. Messi wściekły po słowach selekcjonera Chorwacji [CZYTAJ]

Poszukiwania następcy i komentarz dziennikarza

Informacje dotyczące wstrzymania się z przedłużeniem kontraktu z Czesławem Michniewiczem wywołały lawinę plotek o potencjalnych następcach selekcjonera. Jednym z kandydatów do objęcia Biało-Czerwonych ma być Andrij Szewczenko. Przypomnijmy, że były piłkarz Milanu w przeszłości trenował reprezentację Ukrainy i Genoę.

– Czy sam Szewczenko jest gwarancją tego, że możemy spodziewać się gigantycznego progresu? Nie dał argumentów jako trener i tu jest problem. Odkąd zajmujemy się Serie A w „Eleven Sports”, to nigdy nie widzieliśmy gorszego zespołu niż Genoa Szewczenki. To był moment absolutnego rozkładu – powiedział o kandydaturze Ukraińca Filip Kapica.

Adrian Mierzejewski zgłosił swoją kandydaturę na selekcjonera reprezentacji Polski [CZYTAJ]

Źródło: Meczyki.pl