Klopp opowiedział o planach na przerwę od trenowania. Żona wskazała mu rzeczy, których ma się nauczyć

Jürgen Klopp wraz z końcem sezonu opuści Liverpool. Niemiecki szkoleniowiec opowiedział o swoich planach na przyszłość.

 

Odejdzie z Liverpoolu

Jürgen Klopp dołączył do Liverpoolu w październiku 2015 roku. Niemiecki trener od tego czasu święcił wiele sukcesów z The Reds. Przywrócił ich m.in. na szczyt ligi angielskiej. 56-latek niedawno ogłosił, że po sezonie odejdzie z angielskiego klubu.

Klopp w rozmowie ze Sky Sports opowiedział o swoich planach działań w trakcie przerwy od wykonywania zawodu trenera. Niemiecki szkoleniowiec postara się nauczyć czynności, o które poprosiła go żona Ulla.

 

– Jest kilka rzeczy, o które poprosiła mnie Ulla. Muszę zapisać się na lekcję tańca i nauczyć się gotować, aby móc przynajmniej przygotować śniadanie. To będzie pierwszy raz w moim życiu, ale właśnie tego chcę. W trakcie pandemii robiłem jajecznicę, ale już o tym zapomniałem – powiedział trener Liverpoolu.

– Wychowałem się w Schwarzwaldzie z dwiema siostrami. Wiedziałem, gdzie jest kuchnia, ale tylko dlatego, że stamtąd wydobywał się zapach! Prywatnie jest mi ona bezużyteczna – dodał doświadczony szkoleniowiec.

Na razie nie wiadomo, jak potoczy się przyszłość Kloppa. Według medialnych doniesień 56-latek jest brany pod uwagę do objęcia reprezentacji Niemiec. Miałby zastąpić Juliana Nagelsmanna po potencjalnym niepowodzeniu na EURO 2024.

Źródło: Sky Sports

Dodaj komentarz