Kibice Lecha Poznań kontynuują ataki w stronę Tomasza Rząsy. Nawiązali do kibiców Partizana Belgrad

Nastroje w Poznaniu wciąż nie są najlepsze. Kibice Lecha już w poniedziałek pokazali swoją frustrację na mieście wieszając transparenty z przesłaniem do zarządu klubu. We wtorek ponowiono te działania, tym razem sfrustrowani fani Kolejorza nawiązali do kibiców Partizana Belgrad.

Zasłużył sobie na szacunek w Serbii

Tomasz Rząsa jest dyrektorem sportowym Lecha Poznań. 47-latek swego czasu bronił barw Partizana Belgrad. Po jednym z gorszych meczów serbskiej drużyny, Polak jako jedyny podszedł do kibiców, by podziękować za doping. Podczas następnego spotkania fani wywiesili transparent o treści: „Tomek, oni wszyscy są ch*je oprócz ciebie”.

Nawiązanie do Partizana

Kibice Lecha Poznań, którzy nie są zadowoleni z sytuacji drużyny postanowili nawiązać do tamtego wydarzenia. Na jednym z płotów w Wielkopolsce wywiesili baner z napisem: „Tomek, Partizan się mylił. Ty też jesteś ch*j”. Tomasz Rząsa według kibiców jest głównym winnym sytuacji Kolejorza. Poznaniacy zajmują 12. miejsce w tabeli PKO PB Ekstraklasy. Klub z ulicy Bułgarskiej zdobył 19 punktów w 17 ligowych kolejkach.

Zima, a w Poznaniu gorąco

O poniedziałkowej akcji fanatyków informowaliśmy tutaj. Dodatkowo, stowarzyszenie kibiców poprosiło zarząd Kolejorza o spotkanie w celu omówienia sytuacji zespołu. Na razie nie wiadomo jednak, czy władze klubu zgodziły się na meeting.

Trener utrzyma stołek

Według informacji poznańskich dziennikarzy władze Lecha Poznań nie zamierzają zwalniać Dariusza Żurawia. Trener ma sam wyjść z dołka z drużyną i walczyć o utrzymanie posady w następnym sezonie.

Źródło: Lech Poznań Ultras