Kibice Lecha domagają się odejścia Tomasza Rząsy. W Poznaniu pojawiły się transparenty

Ostatnie miesiące nie należą do najprzyjemniejszych dla kibiców Lecha Poznań. Podopieczni Dariusza Żurawia po 17 kolejkach Ekstraklasy zajmują 12. miejsce i mają na koncie jedynie 19 punktów. Po poniedziałkowym spotkaniu Warty z Zagłębiem, Duma Wildy wyprzedziła Kolejorza o jedno oczko w tabeli! Tego samego dnia wcześniej rozwieszono transparenty wygłaszające frustrację kibiców Lecha.

Fatalna seria bez wygranej

Kolejorz ostatni raz świętował zwycięstwo w Ekstraklasie 6 grudnia. Wówczas Lechici pokonali Podbeskidzie 4:0 po pamiętnym odpuszczeniu meczu z Benficą. Ostatniej niedzieli Lech uległ Wiśle Płock, przez co internet zawrzał od spekulacji o zwolnieniu Dariusza Żurawia. Okazało się jednak, że trener otrzyma szansę na wyjście z dołka.

Rymowanki na mieście

Kibice nie są zadowoleni z działań zarządu klubu przez co nawołują do spotkania. Wygląda jednak na to, że to nie koniec aktywności stowarzyszenia fanów Kolejorza. Kibice wywiesili w Poznaniu liczne transparenty uderzające w klub. Możemy na nich przeczytać m.in.: „Rząsa won!”, „Od lat bez zmiany – zarząd do wymiany”, „Transferowy rekord macie, a w gablocie stare gacie”.

Zobacz również: Gorące dni w Wielkopolsce. Lech Poznań podjął decyzję ws. Dariusza Żurawia, a kibice chcą się spotkać z zarządem