Katalońska prasa motywuje Lewandowskiego. „Weź się w garść” [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski w ostatnich tygodniach nie notuje najlepszych występów. Kibice FC Barcelony i dziennikarze regularnie krytykują kapitana reprezentacji Polski. Katalońska prasa umieściła Polaka na okładce z podpisem „Weź się w garść, Lewy!”
Prasa motywuje Lewandowskiego

Robert Lewandowski przyzwyczaił wszystkich kibiców i dziennikarzy do znakomitych statystyk. Polak nie może jednak dorównać liczb w tym sezonie do tych z poprzednich kampanii. Kapitan Biało-Czerwonych gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Lewandowski zdenerwował Messiego swoimi wypowiedziami. „Nie powinien był tego mówić” [CZYTAJ]

Katalońska prasa wymaga od Roberta Lewandowskiego zdecydowanie lepszej formy. W związku z tym „Sport” umieścił go na okładce. Obok jego zdjęcia napisali: „Weź się w garść, Lewy!”. Dziennikarze mają nadzieję, że napastnik odbuduje swoją formę, ponieważ FC Barcelona potrzebuje dobrego snajpera, aby osiągnąć wysokie cele.

– Barcelona potrzebuje najlepszej wersji Roberta w drugiej części sezonu, aby aspirować do wygrania wszystkich trofeów. Bilans polskiego napastnika po mistrzostwach świata jest daleki od jego początkowych wyników w klubie – napisali.

W nadchodzącej kolejce ligi hiszpańskiej FC Barcelona zagra u siebie z Atletico Madryt. Spotkanie podopiecznych Xaviego Hernandeza zaplanowano na niedzielę o godzinie 21:00.
Źródło: Sport
1 komentarz do “Katalońska prasa motywuje Lewandowskiego. „Weź się w garść” [ZDJĘCIE]”

  1. I really enjoy reading your website; it’s full of interesting things. Thank you for planting the seeds of knowledge. I hope that you have a harvest of success and continued wealth.

Możliwość komentowania została wyłączona.