Juninho Pernambucano krytykuje nowego trenera Cristiano Ronaldo. „Mam z nim okropne doświadczenia”

 

Juninho Pernambucano w rozmowie z MaisFutebol wypowiedział się na temat nowego trenera Cristiano Ronaldo. Legenda Olympique’u Lyon nie ma dobrych wspomnień z Rudim Garcią, który poprowadzi Portugalczyka w Al-Nassr.

Nowy trener „CR7”

Cristiano Ronaldo dołączył niedawno do klubu z Arabii Saudyjskiej. Portugalczyk związał się z Al-Nassr 2,5-letnim kontraktem. Jego nowym szkoleniowcem będzie Rudi Garcia. Juninho Pernambucano w rozmowie z MaisFutebol wypowiedział się na temat francuskiego szkoleniowca, z którym współpracował przez pewien czas w Lyonie.

– Moje doświadczenia z Rudim Garcią, nowym trenerem Ronaldo, były okropne. To najgorsza osoba, jaką kiedykolwiek spotkałem w piłce nożnej. Nie wie, jak cokolwiek prowadzić. Rządzi przez strach, który nakłada na innych. Potrzebuje być w centrum uwagi. Nie zmienił się jako osoba, ale wie, że musi to pokazać w niektórych sytuacji. Potrafi tym ogłupić sporo ludzi – powiedział Brazylijczyk.

Jacek Góralski o poszukiwaniach selekcjonera. „Kiedyś powiedziałem, że trenerem reprezentacji zawsze powinien być Polak” [CZYTAJ]

Jak Garcia potraktuje Ronaldo?

– Nie pozwoli, by cokolwiek wchodziło mu w drogę. […] Nawet podałby Cristiano śniadanie, jeśli to by było potrzebne. Będzie chciał być jego najlepszym przyjacielem, to będzie jego marzenie – dodał.

Źródło: MaisFutebol/WP Sportowe Fakty