Jakub Kwiatkowski zostanie dyrektorem wielkiej redakcji. PZPN będzie miał z nim wiele do czynienia

Polski Związek Piłki Nożnej niedawno zwolnił Jakuba Kwiatkowskiego z roli rzecznika prasowego i team managera reprezentacji. Według doniesień Tomasza Włodarczyka z portalu „Meczyki.pl” były pracownik federacji będzie nowym dyrektorem TVP Sport.
Zmiana pracy

Jeszcze kilka tygodni temu Jakub Kwiatkowski pożegnał się z rolą team managera i rzecznika prasowego w Polskim Związku Piłki Nożnej. „Kwiatek” nie musiał długo czekać na podjęcie nowej pracy. Szczegóły na temat jego przyszłości przekazał Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl” (LINK DO ARTYKUŁU).
– Według naszych informacji Kwiatkowski pozostanie bowiem przy sporcie i zostanie nowym dyrektorem „TVP Sport”! Publiczny nadawca przechodzi obecnie spore zmiany. Mają one rzecz jasna związek z powołaniem nowego rządu. Wygląda na to, że roszady personalne nie ominą także redakcji sportowej i po zaledwie kilku miesiącach ze stanowiskiem pożegna się Krzysztof Zieliński – czytamy w artykule.

To właśnie w miejsce Krzysztofa Zielińskiego trafi Jakub Kwiatkowski. Co ważne, będzie on miał wiele do czynienia z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Wszystko przez prawa do transmisji meczów reprezentacji.
Szymon Marciniak przeniesie się do Premier League? „Myślano, żeby go tam sprowadzić” [CZYTAJ]

Ponadto „Kwiatek” będzie w nadchodzącym 2024 roku nadzorował dwa wielkie wydarzenia. Przypomnijmy, że w tym okresie odbędą się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu oraz Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. Gospodarzem drugiej z wymienionych imprez będą Niemcy. Na razie jednak nie wiadomo, czy Biało-Czerwoni zagrają na turnieju. Tego dowiemy się po wiosennych barażach.
Źródło: Meczyki.pl

1 komentarz do “Jakub Kwiatkowski zostanie dyrektorem wielkiej redakcji. PZPN będzie miał z nim wiele do czynienia”

Możliwość komentowania została wyłączona.