Groźne zderzenie Nicoli Zalewskiego z Ondrejem Dudą. „Wyglądało na to, że koledzy wyciągali mu język”

 

Podczas spotkania AS Romy z Hellasem Werona doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem Nicoli Zalewskiego. Reprezentant Polski zderzył się z Ondrejem Dudą i padł na murawę.

Niebezpieczne zdarzenie

AS Roma przegrała z Hellasem Werona (1:2) w sobotnim meczu ligi włoskiej. Podczas spotkania doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z udziałem reprezentanta Polski. Nicola Zalewski w 49. minucie walczył o piłkę, pech chciał, że zderzył się z Ondrejem Dudą i padł na murawę.

Kamil Glik może wrócić do Ekstraklasy. Prowadzi rozmowy z jednym klubem [CZYTAJ]

Polak chciał szybko wstać, ale jego stan wymagał natychmiastowej pomocy lekarzy. Kulisy całej sytuacji opisał na Twitterze dziennikarz Eleven Sports, Tomasz Zieliński.

– Złe sceny w meczu Hellas Verona – Roma. Mocne zderzenie Nicoli Zalewskiego i Ondreja Dudy. Polak ewidentnie zamroczony, wyglądało na to, że koledzy wyciągali mu język. Polak opuścił murawę o własnych siłach, ale został zmieniony – czytamy we wpisie komentatora.

W miejsce polskiego piłkarza wszedł Rick Karsdorp. Według doniesień „Laroma24.it” Zalewski został trafiony w mostek i głowę.

Źródło: Twitter, Laroma24.it