Co z występem Jakuba Modera przeciwko reprezentacji Szwecji? Decyzja zostanie podjęta tuż przed meczem

Wciąż nie wiemy, czy Jakub Moder będzie do dyspozycji trenera Paulo Sousy w środowym spotkaniu z reprezentacją Szwecji. Jak podaje Mateusz Ligęza, dziennikarz Programu I Polskiego Radia, decyzja o występie piłkarza Brighton zostanie podjęta tuż przed meczem.

W poniedziałek dowiedzieliśmy się o urazie kolana u Jakuba Modera, którego piłkarz doznał w trakcie sobotniego meczu z reprezentacją Hiszpanii. Pomocnik reprezentacji Polski w niedzielę przeszedł badania USG, a dziś miał mieć przeprowadzane badania rezonansem magnetycznym.

Moder czy Krychowiak?

Reprezentacja Polski już w środę zmierzy się w meczu „o wszystko” z reprezentacją Szwecji. Do zespołu po krótkiej przerwie spowodowanej zawieszeniem wróci Grzegorz Krychowiak. Jeśli problemy zdrowotne nie opuszczą Jakuba Modera, to piłkarz Lokomotiwu najprawdopodobniej wróci do wyjściowego składu.

Nowe wieści

Nowe wieści ws. standu zdrowia Jakuba Modera ma Mateusz Ligęza. Dziennikarz podaje, że decyzja ws. występu 22-latka w najbliższym meczu zostanie podjęta tuż przed jego rozpoczęciem.

– UPDATE w sprawie Jakuba Modera: lekki uraz kolana. Decyzja co do udziału w meczu ze Szwecją będzie podjęta w ostatniej chwili – przekazał Mateusz Ligęza.

Michał Budzich