Kolejny uraz w reprezentacji Polski. Jakub Moder czeka na badanie

W niedzielę pojawiła się informacja o odnowionym urazie Jana Bednarka. Dziś Jakub Kwiatkowski przekazał, że Jakub Moder ma problemy z kolanem. Pomocnik będzie miał rezonans magnetyczny.

Odnowiony uraz

Jan Bednarek podczas meczu z Hiszpanią spędził na boisku 85 minut. Jak się później okazało, defensorowi Southampton odnowił się uraz mięśnia pośladkowego, którego nabawił się przed sparingiem z Islandią. We wtorek Jakub Kwiatkowski poinformował, że 25-latek trenuje z drużyną.

Niestety team menedżer miał również złe wieści. W 85. minucie meczu z Hiszpanią boisko opuścił również Jakub Moder. Jak poinformował Kwiatkowski, 22-latek ma problemy z kolanem i przejdzie rezonans magnetyczny.

Jakub Moder ma problemy z kolanem. Przejdzie rezonans magnetyczny. Jan Bednarek jest na treningu. Plan jest taki sam jak po Rosji. Nie wyobraża sobie, że nie zagra ze Szwecjąpoinformował team menedżer w rozmowie z TVP Sport.

USG miał wczoraj. Badanie nic nie wykazało. Dziś będzie miał rezonans magnetyczny. Piłkarz ma spuchnięte kolano, odczuwa ból i został w hotelu z fizjoterapeutąnapisał Kwiatkowski na swoim Twitterze.

Kacper Polaczyk