Ciekawe doniesienia ws. Macieja Skorży. „Lech interesował się tym, co dalej będzie robił”
Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o potencjalnym rozstaniu Macieja Skorży z Urawa Red Diamonds ze względu na sytuację rodzinną. Według doniesień Szymona Janczyka, Lech Poznań interesował się tym, co dalej będzie robił wspomniany szkoleniowiec.

Lech interesuje się losem Skorży

Szymon Janczyk w programie „Weszłopolscy” na antenie „WeszłoTV” wypowiedział się na temat Macieja Skorży i Lecha Poznań. Przypomnijmy, że kilka dni temu w zagranicznych mediach gruchnęła informacja, jakoby Polak miałby odejść z japońskiego Urawa Red Diamonds ze względu na sytuację rodzinną.
Jan Bednarek o powrocie do reprezentacji Polski. „Założyłem sobie, że muszę ciężko pracować” [CZYTAJ]

Dziennikarz „Weszło” stwierdził, że Lech Poznań zainteresował się tym, jaki będzie następny ruch szkoleniowca.

– Słyszałem, że Lech interesował się tym, co dalej będzie robił Maciej Skorża i czy jest szansa na powrót do Polski, bo odchodził z poznańskiego klubu z powodów rodzinnych. To nie była wymówka, a realny problem, który być może uniemożliwił mu pracę we wszystkich klubach – powiedział Szymon Janczyk w „Weszłopolskich”.

– Warto podkreślić, że Lech nie sondował, a tym bardziej nie negocjował, zakontraktowania Macieja Skorży w najbliższym czasie – dodano na portalu „Weszło”.

Przypomnijmy, że Maciej Skorża opuścił Lecha Poznań po sezonie 2021/2022. Wówczas Kolejorz zdobył mistrzostwo Polski. To był drugi taki tytuł Skorży z poznańskim klubem.Źródło: Weszło