Cezary Kucharski przed debiutem Roberta Lewandowskiego. „Tego bym oczekiwał”

 

Były agent Roberta Lewandowskiego udzielił wywiadu TVP Sport. Cezary Kucharski wypowiedział się na temat nadchodzącego sezonu La Liga i oficjalnego debiutu kapitana reprezentacji Polski w FC Barcelonie.

Czas na oficjalny debiut

Już w sobotę o 21:00 FC Barcelona podejmie u siebie Rayo Vallecano. Wielu kibiców oczekuje, że Katalończycy zmiotą rywali, a Robert Lewandowski przy okazji wpakuje przynajmniej jedną bramkę w swoim oficjalnym debiucie.

Ronaldo tak, a Messi nie? Francuskie media tłumaczą nominacje do Złotej Piłki [CZYTAJ]

Cezary Kucharski w rozmowie z TVP Sport przyznał, że Rayo to idealny rywal dla FC Barcelony na rozpoczęcie sezonu ligi hiszpańskiej. Były agent Roberta Lewandowskiego wytypował liczbę bramek kapitana reprezentacji Polski w kampanii 2022/2023.

– Wszyscy oczekują wysokiego zwycięstwa Barcelony i bramek Roberta Lewandowskiego. Rywal jest wręcz idealny, aby dobrze zacząć sezon ligi hiszpańskiej. To wymarzona sytuacja. Na tle Rayo można się świetnie zaprezentować i otworzyć swój strzelecki dorobek. Tego oczekiwałbym od Lewandowskiego – powiedział Kucharski.

– Nie sądzę, żeby Robert miał takie liczby, jak w lidze niemieckiej. Przynajmniej na początku. Zakładam, że Robert regularnie będzie zdobywał bramki. Może nie tak regularnie, jak w Niemczech, ale w pierwszym sezonie powinien strzelić powyżej 20 goli – dodał.

Lahm o odejściu Lewandowskiego z Bayernu Monachium. „Wszyscy na tym wygrali. Zapamiętam go jako profesjonalistę” [CZYTAJ]

Źródło: TVP Sport