Były kapitan Lecha Poznań ma obawy przed meczem z Vikingurem Reykjavik. „Mogą być kłopoty”

Bartosz Bosacki udzielił wywiadu Super Expressowi. Były piłkarz Lecha Poznań opowiedział o swoich obawach przed meczem Kolejorza z Vikingurem Reykjavik.

Kiepski nastrój przed rewanżem

Lech Poznań niespodziewanie przegrał w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji z islandzkim Vikingurem. Już w czwartek o 20:30 dojdzie do rewanżu pomiędzy tymi drużynami. Kolejorz jest zdecydowanym faworytem, jednak nie brakuje obaw przed tym starciem.

Pogoń ukarana za zachowanie kiboli. Broendby uniknęło kary [CZYTAJ]

Legenda wytyka błędy

Bartosz Bosacki w rozmowie z Super Expressem opowiedział o swoich wątpliwościach dotyczących rewanżu Lecha Poznań z Vikingurem Reykjavik. Były kapitan mistrzów Polski twierdzi, że Kolejorzowi brakuje pomysłu na granie.

– W ubiegłym sezonie drużyna miała styl bez względu na to, czy była w lepszej, czy gorszej formie. To przeciwnik musiał się dopasować do gry Lecha. Drużyna potrafiła reagować w trudnych momentach, gdy przegrywała, a w meczu z Vikingurem tego brakowało – powiedział były reprezentant Polski w wywiadzie dla Super Expressu.

Duże oczekiwania Legii. „Chcemy dobrego napastnika za niezbyt wygórowaną cenę” [CZYTAJ]

– W pierwszej połowie trochę powojował na boisku Michał Skóraś, a po przerwie już go nie było, gdy rywale zobaczyli, skąd jest zagrożenie. Boję się, że Islandczycy wyjdą odważnie, nie mając nic do stracenia. Mogą być kłopoty – dodał Bosacki.

Źródło: Super Express