Były kadrowicz ostro o Nicoli Zalewskim. „Naganne i poniżej pewnego poziomu”

Szerokim echem odbiła się sprzeczka między Nicolą Zalewskim a Piotrem Zielińskim. Piotr Chachowski, były reprezentant Polski skomentował sytuację na kanale „Meczyków” na YouTube. 

Napoli pokonało w niedzielę AS Romę (2-1), a ważne role w swoich zespołach odegrali Polacy. Zarówno Piotr Zieliński, jak i Nicola Zalewski zaliczyli po jednej asyście. W przerwie meczu między reprezentantami Polski doszło jednak do głośnej sprzeczki.

Nagranie szybko obiegło internet. Możecie je obejrzeć, klikając TUTAJ.

„Nigdy bym się nie odważył”

Spięcie między zawodnikami wywołało spory szum w mediach. Głos w tej sprawie zabrał Piotr Czachowski. Były reprezentant Polski, a obecnie ekspert „Eleven Sports” skrytykował Zalewskiego za zachowanie w stosunku do starszego kolegi.

– Jest między nimi parę lat różnicy. Nigdy bym się nie odważył tak powiedzieć do starszych kolegów. To jest naganne i poniżej pewnego poziomu. Trzeba to potępiać – powiedział Czachowski w programie „International Level” na kanale „Meczyków”.

Do sprawy odniósł się także Piotr Dumanowski. Dziennikarz „Eleven Sports” starał się załagodzić całą sytuację, sugerując, że została rozdmuchana przez media.

– Myślę, że to jest jakaś wydmuszka. Nie rozdmuchiwałbym tego – tym bardziej, że z materiałów „Łączy Nas Piłka” kojarzę, że Nicola Zalewski jest wielkim fanem Piotra Zielińskiego jako piłkarza i osoby. Myślę, że nie ma tam złej krwi i po meczu podali sobie ręce – powiedział Dumanowski, który relacjonował mecz na żywo z Neapolu. 

2 komentarze do “Były kadrowicz ostro o Nicoli Zalewskim. „Naganne i poniżej pewnego poziomu””

  1. Nikola – brzmi jak Dżesika – to jakiś zasrany smarkacz z móżdżkiem kury. Czego się spodziewać po takim głupku???

    Odpowiedz

Dodaj komentarz