Beznadziejne zachowanie Mbappe i Galtiera. Tak zareagowali na poważne pytanie [WIDEO]

Kylian Mbappe wraz z Christophe Galtierem nie błysnęli podczas konferencji prasowej przed meczem z Juventusem. Obaj panowie wybuchnęli śmiechem po poważnym pytaniu dziennikarza. 

PSG wygrało z Juventusem pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów (2-1). Dwie bramki zdobył Kylian Mbappe, jedna z największych gwiazd paryskiej ekipy.

Niepotrzebna reakcja

Przed spotkaniem odbyła się jednak konferencja prasowa, na której 23-latek nie zaprezentował się najlepiej. Oprócz niego wziął w niej udział także Christophe Galtier. Trener PSG także się nie popisał.

Dziennikarz skierował w pewnym momencie pytaniu do obu panów. Dotyczyło ono ostatniego meczu ligowego PSG z Nantes. Mistrzowie Francji wybrali się na nie prywatnym samolotem, choć w dwie godziny mogli się tam dostać pociągiem. W ten sposób oszczędziliby i tak mocno nadszarpniętą sytuację klimatyczną na Ziemi.

Jaka była reakcja? Mbappe wybuchł śmiechem. Galtier natomiast udzielił bardzo ironicznej odpowiedzi.

– Dzisiejszego ranka rozmawialiśmy o tym z firmą, która organizuje nasze wyjazdy i przy następnych okazjach rozważamy przemieszczanie się na jachtach piaskowych – stwierdził szkoleniowiec. 

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zzzz
Zzzz
Gość
1 miesiąc temu

Faktycznie głupie pytanie