Bejger wspomina grę przeciwko Lukaku. „Przestawił mnie jak szafę”

 

Łukasz Bejger udzielił wywiadu portalowi Weszło. Piłkarz Śląska Wrocław przybliżył czytelnikom anegdotę z czasów gry w Manchesterze United. Romelu Lukaku śmiał się z Polaka, że powinien potrenować na siłowni.

Sugestia od Lukaku

Łukasz Bejger w rozmowie z Weszło wyjawił, co powiedział mu Romelu Lukaku, kiedy grali przeciwko sobie podczas jednego z treningów w Manchesterze United.

– Najpierw przestawił mnie jak szafę, zrobił to jedną ręką, kiedy próbowałem mu przeszkadzać w odebraniu piłki. Potem przybił mi piątkę i zażartował „Młody, musisz trochę poćwiczyć na siłowni”. Śmialiśmy się z tego, to nie były złośliwości – powiedział obrońca Śląska Wrocław.

Hiszpańscy dziennikarze pod wrażeniem Roberta Lewandowskiego. Ich zdaniem Polak jest wart ponad 100 milionów euro [CZYTAJ]

Łukasz Bejger piłkarsko wychował się w Lechu Poznań. Obrońca w 2018 roku przeniósł się do młodzieżowego zespołu Manchesteru United. Po trzech latach gry w Anglii wrócił do Polski. 20-latek od stycznia 2021 roku reprezentuje barwy Śląska Wrocław. Jego umowa z WKS-em obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. Portal transfermarkt.de wycenia 20-letniego stopera na 500 tysięcy euro.

Źródło: Weszło

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments