Zlot ekspertów w sprawie Lewandowskiego. Krychowiak broni kolegi

W niedzielny wieczór Polska pokonała Andorę 3:0. Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobył Lewandowski, który opuścił murawę z urazem. Według ekspertów kapitan naszej reprezentacji w ogóle nie powinienem wchodzić na boisko.

Dramatyczne widowisko

Reprezentacja Polski raczej nie zaliczy niedzielnego spotkania z Andorą do udanych. Mimo wygranej, cały mecz wiał nudą. Brakowało bramek oraz emocji. Reprezentanci Andory chyba zapomnieli o grze w ofensywie, ponieważ całe spotkanie bronili się przed atakami Polaków.

ZOBACZ: Mecz Polska-Andora zadziałał lepiej niż lek usypiający. „Absolutnie dramatyczny mecz” [REAKCJE]

Uraz kapitana

Niestety podczas tego niezachwycającego widowiska wydarzyła się jedna z najgorszych rzeczy – Robert Lewandowski opuścił boisko z urazem. Chwilę przed zmianą kapitan biało-czerwonych walczył o piłkę, gdy jeden z rywali upadł mu na nogę. 32-latek zszedł z boiska z grymasem. Napastnik opuścił już zgrupowanie reprezentacji.

Internet ugina się od całej masy wpisów „ekspertów” piłkarskich. Wielu z nich uważa, że Lewandowski w ogóle nie powinien znaleźć się na boisku w meczu z Andorą, a Sousa powinien go oszczędzać na spotkanie na Wembley.

Do zabawy włączył się nawet Michał Kołodziejczyk. Dyrektor Canal+Sport uznał decyzję Sousy o wpuszczeniu Lewandowskiego na boisko za głupią. Wpis skomentował Grzegorz Krychowiak, który skrytykował zachowanie dziennikarza.

Kacper Polaczyk