Zieliński wyróżniony po wygranej Napoli z Bayernem Monachium. „Dołączył niedawno, ale dał pozytywny sygnał”

SSC Napoli pokonało Bayern Monachium (3:0) w przedsezonowym meczu towarzyskim. Szkoleniowiec włoskiej ekipy, Luciano Spalletti nie ukrywał pochwał w stronę Piotra Zielińskiego.

W spotkaniu pomiędzy SSC Napoli a Bayernem Monachium zagrało dwóch Polaków. Robert Lewandowski spędził na boisku 45 minut, a Piotr Zieliński 71. Były piłkarz Udinese pokazał się z dobrej strony w przedsezonowym sparingu.

Pochwała od trenera

„Zielu” miał sytuację w końcówce pierwszej połowy. Piłka po jego strzale minęła jednak słupek. Mimo to, Luciano Spalletti wyróżnił Polaka po wygranej z mistrzami Niemiec.

– Mamy jeszcze dużo do zrobienia, ale uważam, że jesteśmy na właściwej drodze. Zieliński niedawno do nas dołączył i również dał pozytywny sygnał. Wszyscy spełnili moje oczekiwania – powiedział po meczu szkoleniowiec SSC Napoli.

Neapolitańczycy w środę przyjadą do Krakowa, aby rozegrać jubileuszowy mecz z okazji 115-lecia Białej Gwiazdy. Początek spotkania 4 sierpnia o godzinie 18:00.

Źródło: WP Sportowe Fakty