Zbigniew Boniek podjął decyzję ws. Jerzego Brzęczka.

Dziś doszło do długo wyczekiwanego spotkania pomiędzy Zbigniewem Bońkiem a Jerzym Brzęczkiem. Poznaliśmy również przyszłość selekcjonera reprezentacji Polski.

Niemal od początku przygody z reprezentacją praca Jerzego Brzęczka z zespołem narodowym wzbudza wiele emocji. Szala goryczy przelała się szczególnie po ostatnim meczu z Włochami w Lidze Narodów. Od tamtego spotkania kibice coraz głośniej zaczęli domagać się dymisji Brzęczka ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski.

Znamy przyszłość Jerzego Brzęczka w reprezentacji!

Przed kilkoma dniami prezes PZPN był gościem na kanale Foot Truck, gdzie mówił, że on sam będzie chciał porozmawiać z Jerzym Brzęczkiem. – Ja bym też chciał kilka pytań zadać selekcjonerowi, bo ludzie inteligentni muszą ze sobą rozmawiać. Chciałbym wiedzieć, kto jest pierwszym bramkarzem, jak będzie wyglądała kadra na Mistrzostwa Europy, czy jest jakaś hierarchia.

Bezpieczna posada Jerzego Brzęczka

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, do rozmowy pomiędzy selekcjonerem a prezesem PZPN doszło dzisiaj. Na spotkaniu poruszane były m.in. tematy przyszłości reprezentacji Polski. Jerzy Brzęczek na ten moment ma bezpieczną posadę selekcjonera reprezentacji Polski. Najprawdopodobniej to on poprowadzi drużynę na EURO 2020.

Poszerzony sztab reprezentacji

Dodatkowo: „Sztab reprezentacji może zostać w przyszłym roku rozbudowany o dodatkowych analityków”. Jedni analitycy mieliby pomóc w rozpracowywaniu rywali w el. MŚ, a drudzy już przygotowywaliby się do ME 2020.

ZOBACZ: Łukasz Piszczek wróci do kadry? „Nie wykluczam, że Jerzy Brzęczek dowoła go do sztabu”

Boniek: To nie czas na zdejmowanie skalpów

Dodatkowe informacje przekazała również Interia, która rozmawiała z prezesem Bońkiem.

– To nie czas na zdejmowanie skalpów, tylko na wyciąganie wniosków i wytężoną pracę – mówi w rozmowie z Interią Boniek.

– Spędziliśmy miło czas, porozmawialiśmy o dwuletnim okresie pracy trenera. Jerzy Brzęczek ma ciekawe wnioski – dodał prezes.

Michał Budzich