Zaskakujące słowa Josue o kibicach Legii. „W trudnych momentach nikogo nie ma” [WIDEO]

Na YouTube’owym kanale Legii Warszawa pojawił się film o walce ekipy z Łazienkowskiej do końca. W materiale padła kontrowersyjna wypowiedź ze strony Josue. Portugalski pomocnik wbił szpilkę fanom Wojskowych.

 

Legia w kryzysie

 

Wicemistrzowie Polski w ostatnich tygodniach nie prezentują się najlepiej. Podopieczni Kosty Runjaicia nie wygrali od czterech spotkań. W nadchodzący weekend Legia Warszawa zmierzy się z rozpędzoną Pogonią Szczecin.

 

Na oficjalnym kanale YouTube klubu ze stolicy Polski pojawił się materiał o walce do końca. W filmie padły kuriozalne słowa Josue na temat kibiców Legii Warszawa. Zarzucił im brak wierności, mimo że Legia nadal wyprzedaje większość wejściówek na mecze.

 

– Dla mnie bycie z zespołem w trudnych momentach jest ważniejsze, niż w łatwych. Kiedy jest dobrze, wszyscy chcą być z drużyną, w trudnych nikogo nie ma – powiedział Josue.

Legia Warszawa zajmuje piąte miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. W 22 kolejkach podopieczni Kosty Runjaicia uzbierali 37 punktów. Wojskowi tracą do lidera 5 punktów.

Źródło: Legia Warszawa