Wybór nowego selekcjonera coraz bliżej! W grze trzech kandydatów

W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Jak donoszą media, w grze o prowadzenie drużyny narodowej pozostaje obecnie trzech trenerów.
Cezary Kulesza prowadzi poszukiwania następcy Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. W sobotni poranek prezes PZPN poinformował, że zakończył już rozmowy z kandydatami. Przed prezesem bardzo ważna decyzja. Powinna ona zostać ogłoszona w nadchodzącym tygodniu.
Najnowsze doniesienie w sprawie wyboru nowego selekcjonera przekazał portal „sport.pl”. Jak czytamy, w grze o posadę selekcjonera reprezentacji Polski pozostaje już tylko trzech trenerów. Wszyscy są Polakami. Mowa o Marku Papszunie, Michale Probierzu i Janie Urbanie. Ostatniemu z nich dziennikarze „sport.pl” dają najmniejsze szanse. Układ sił według Jakuba Seweryna przedstawia się następująco: Marek Papszun 40% szans, Michał Probierz 40%, Jan Urban 20%.
Nowego selekcjonera powinniśmy poznać już w najbliższym tygodniu. We wtorek ma odbyć się nadzwyczajne spotkanie zarządu PZPN. Wówczas prezes spotka się ze współpracownikami i tego dnia ma podjąć decyzję. Ma ona zostać ogłoszona dzień później.


źródło: sport.pl

Michał Budzich