Wpłynęła pierwsza oferta za Manchester United! Katarczycy zaproponowali wielką kwotę

Szejk Jassim Bin Hamad Al Thani stara się o wykup wszystkich akcji Manchesteru United. Katarczyk złożył ofertę ws. kupna, o czym poinformowano w specjalnym oświadczeniu.

Katarczycy z ofertą za United

W piątek wieczorem do opinii publicznej trafiła informacja o pierwszej oficjalnej ofercie w sprawie kupna Manchesteru United. Szejk Jassim Bin Hamad Al Thani złożył propozycję za klub z Old Trafford. O motywacji Katarczyka poinformowano w oświadczeniu. Szejk chce przywrócić Czerwonym Diabłom miejsce na szczycie.

Szejk Jassim Bin Hamad Al Thani dzisiaj potwierdził złożenie oferty w sprawie wykupu 100% akcji klubu piłkarskiego Manchester United. Oferta wiąże się z planami przywrócenia klubu w należyte miejsce oraz sukcesów zarówno na, jak i poza boiskiem. Oprócz tego skupi się ona na ponownym umieszczeniu fanów w sercu klubu piłkarskiego Manchester United.

Lech Poznań odpowiada na tekst Wawrzynowskiego. Genialna reakcja klubu [WIDEO]

Oferta będzie całkowicie wolna od długów. Z pomocą fundacji Szejka Jassima planowane są inwestycje w zespoły, centrum treningowe, stadion i lepszą infrastrukturę, co przełoży się na lepsze doświadczenia dla fanów oraz innych wspierających klub.

Wizją jest, aby Manchester United był znany z doskonałej piłki oraz uważany był za największy klub na świecie. Szczegóły oferty zostaną ujawnione, gdy nadejdzie odpowiednia chwila, czyli kiedy przetarg wejdzie w kolejną fazę.

Według katarskich mediów inwestorzy zaproponowali pięć miliardów funtów.

Źródło: manutd.pl/Twitter

1 komentarz do “Wpłynęła pierwsza oferta za Manchester United! Katarczycy zaproponowali wielką kwotę”

Możliwość komentowania została wyłączona.