Włoski klub poszukuje nowego napastnika. Krzysztof Piątek jednym z kandydatów

Podczas letniego okienka transferowego Torino FC będzie poszukiwało wzmocnień na pozycji napastnika. Według doniesień z włoskich mediów na liście życzeń „Byków” znalazł się Krzysztof Piątek. 

W ciągu kilku ostatnich sezonów Torino nie miało problemów z obsadzeniem pozycji numer dziewięć, bowiem miejsce w pierwszym składzie okupował Andrea Belotti. Włoch stał się legendą turyńskiego klubu, strzelając 113 goli w 251 meczach.

Miroslav Klose objął austriacki klub. Niemiec mógł pracować w Ekstraklasie [CZYTAJ]

28-latek postanowił jednak zmienić swoje otoczenie i od 1 lipca nie będzie reprezentował barw ekipy ze Stadionu Olimpijskiego. Kontrakt Belottiego wygasa wraz z końcem kampanii 2021/2022. Taki obrót spraw oznacza, że Torino straciło wielkie pieniądze, ponieważ w poprzednich latach inne kluby oferowały kilkadziesiąt milionów za prawa do karty zawodniczej reprezentanta Włoch.

Milik o współpracy z Nawałką: „Mam do niego ogromny szacunek” [CZYTAJ]

Piątek na liście życzeń

Jak informuje znany włoski dziennikarz Nicolo Schira, w orbicie zainteresowań Torino znaleźli się m.in. Krzysztof Piątek, Andrea Pinamonti z Interu, Andrea Petagna z Napoli i Artem Dowbyk z Dnipro.

Milik może zmienić otoczenie. Spore zainteresowanie klubu z Serie A [CZYTAJ]

Kwestia przyszłości reprezentanta Polski jest wciąż nierozstrzygnięta. Fiorentina nie kwapi się do szybkiego wykupu Piątka z Herthy Berlin. Władze „Violi” dodatkowo rozmawiają z Realem Madryt na temat potencjalnego transferu Luki Jovicia.

„Romantyczny trener”. Dziennikarze przybliżyli sylwetkę van den Broma [CZYTAJ]

Halvor Egner Granerud pojawił się na meczu reprezentacji Norwegii. Pomagał jako wolontariusz [CZYTAJ]