Wielki powrót do Legii Warszawa! Klub ma zasilić była gwiazda zespołu

Jak donoszą brazylijskie media, Luquinhas ma zasilić szeregi Legii Warszawa! Brazylijczyk ma zostać wypożyczony do polskiego klubu.
Luquinhas występował w Legii Warszawa w latach 2019-2022. Do Polski trafił z portugalskiego Desportivo Aves za milion euro. W lutym 2022 roku opuścił Legię na rzecz występującego w MLS New York Red Bulls. Amerykanie zapłacili za Brazylijczyka 3,2 miliona euro.

W styczniu tego roku Luquinhas zamienił NY Red Bulls na brazylijską Fortalezę. W nowym zespole nie cieszy się jednak dużym zaufaniem u swojego trenera. Do tej pory zaliczył 9 występów, jednak głównie były to wejścia z ławki rezerwowych.

W związku z trudną sytuacją w klubie Luquinhas ma zmienić klub. Jak donoszą brazylijskie media, 27-latek ma wrócić do Legii Warszawa! Zawodnik ma zostać wypożyczony do polskiego klubu na rok z opcją wykupu na poziomie 8 milionów reali. Przy obecnym kursie jest to około 1,4 mln euro.
Przez blisko 3 lata pobytu w Polsce Luquinhas rozegrał w barwach Legii 110 meczów. Strzelił w nich 12 bramek i zanotował 18 asyst. Dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski.


źródło: legia.net

Michał Budzich

Dodaj komentarz