„Walczyłbym o jego zatrudnienie”. Czeski dyrektor sportowy rozpływa się na temat Papszuna

Jan Nezmar pochwalił Marka Papszuna. Były dyrektor Slavii Praga w rozmowie z „isport.blesk.cz” powiedział, że walczyłby o zatrudnienie Polaka w każdym klubie.
Pochwała dla Papszuna

Marek Papszun wraz z końcem poprzedniego sezonu przestał pełnić funkcję trenera Rakowa Częstochowa. Były szkoleniowiec Medalików od tamtej pory pozostaje bez pracy w zawodzie. Co kilka tygodni Polak jest jednak wymieniany w gronie kandydatów do objęcia zagranicznego klubu. W przeszłości wiele mówiło się o zespołach z Grecji, reprezentacji Czech lub Dynamie Kijów z Ukrainy.
Chwytający za serce gest piłkarza Premier League. „Potrzebujemy Cię Tato” [CZYTAJ]

Były szkoleniowiec Rakowa Częstochowa wyrobił sobie w Europie renomę. Polak otrzymał pochwałę od czeskiego dyrektora sportowego, który w przeszłości pracował w Slavii Praga. Jan Nezmar w rozmowie z „isport.blesk.cz” stwierdził, że walczyłby o zatrudnienie Papszuna w każdym zespole.
– Miałem okazję zobaczyć, jak pracuje Papszun i jego sztab. Nie ukrywam, że wywarli na mnie ogromne wrażenie. Gdybym był teraz dyrektorem sportowym jakiegokolwiek klubu, walczyłbym o jego zatrudnienie. Papszun jest jednym z tych, których chciałbym mieć u siebie – powiedział były dyrektor sportowy Slavii Praga.

Źródło: isport.blesk.cz