Uczestnik afery alkoholowej może odejść do hiszpańskiego klubu. „Nie słychać, żeby zrezygnowali z niego po wybryku”

Według doniesień Jakuba Seweryna Oskar Tomczyk niedługo opuści Lecha Poznań. Dziennikarz portalu „Sport.pl” uważa, że młody piłkarz Kolejorza za kilka tygodni trafi do Realu Sociedad.
Zmiana otoczenia

Informacja o potencjalnym zagranicznym transferze Oskara Tomczyka pojawiła się w letnim oknie transferowym. Młody piłkarz nie przedłuży kontraktu z Lechem Poznań, o czym informował m.in. dyrektor sportowy Kolejorza, Tomasz Rząsa.
– Nie chce z nami być – powiedział na antenie „Meczyków”.

Kylian Mbappe odprowadził swojego brata do szkoły. Doniósł nauczycielowi, że nie odrobił lekcji [WIDEO]

Po tym fakcie 17-latek zagrał jedynie trzy spotkania w CLJ, zdobywając dwa gole. Ostatnio było o nim głośno z powodu alkoholowej afery na kadrze U17. Według medialnych doniesień Tomczyk miał spożywać napoje procentowe i rozciąć sobie łuk brwiowy.
Lech Poznań potępił jego zachowanie oraz towarzyszącego mu Filipa Wolskiego. Kolejorz dodał jednak, że otoczy ich opieką i pomocą ze strony psychologa.
Możliwe, że piłkarz po wybryku zmieni otoczenie i wyjedzie z kraju. Nowe doniesienia w sprawie przyszłości Tomczyka przekazał Jakub Seweryn.

– Oskar Tomczyk z Lecha Poznań wraz z nowym rokiem leci z rodziną do Hiszpanii i ma tam podpisać kontrakt z Realem Sociedad, do którego przeniesie się wraz z końcem umowy z Lechem. Plany się nie zmieniły względem poprzednich miesięcy. Oczywiście, o ile Baskowie zaakceptowali info o jego wybryku, ale na razie nie słychać, żeby zrezygnowali – napisał na Twitterze dziennikarz portalu „Sport.pl”.

Źródło: Sport.pl

1 komentarz do “Uczestnik afery alkoholowej może odejść do hiszpańskiego klubu. „Nie słychać, żeby zrezygnowali z niego po wybryku””

Możliwość komentowania została wyłączona.