Trener Puszczy Niepołomice broni Kewina Komara. „Kości się zrosną. Gorzej z hejtem”

 

W ostatnich dniach wiele mówi się o bójce z udziałem Kewina Komara. Bramkarz Puszczy Niepołomice zapiera się, że został zaatakowany, jednak druga strona przedstawia zupełnie inną historię. Do całej sytuacji odniósł się Tomasz Tułacz. Szkoleniowiec beniaminka stanął w obronie swojego podopiecznego.

Zamieszanie na festynie

Podczas festynu w Wiśniczu Dolnym doszło do bójki, w której brał udział Kewin Komar. Polski bramkarz został poszkodowany, przez co wypadnie z gry do końca roku.

Sprawa była na tyle poważna, że zajęła się nią policja. Na razie nie wiadomo jednak, po której stronie leży prawda. Kewin Komar i inni uczestnicy zdarzenia mają odmienne zdanie na temat wydarzeń z imprezy.

Kewin Komar opowiedział o pobiciu na festynie. Bramkarz Puszczy przerwał milczenie głośnym wywiadem [CZYTAJ]

Do całej sytuacji odniósł się Tomasz Tułacz, który uważa, że zamieszanie wokół tej sprawy jest przesadzone. Szkoleniowiec Puszczy Niepołomice stanął w obronie swojego piłkarza na konferencji prasowej przed meczem z Rakowem Częstochowa.

– Jest to bardzo trudny moment dla młodego zawodnika, ja jako trener i osoba zarządzająca drużyną staram się go wspierać. To wszystko, co dotknęło Kewina, jeśli chodzi o kontuzję, jest do wyleczenia. Kości się zrosną i to na pewno nastąpi prędzej czy później. Gorzej z hejtem, który się na niego wylewa. To jest coś nagannego, co cechuje czasy, w których żyjemy, a co ja uważam za chorobę cywilizacyjną. Nie potrafię zrozumieć, co mają w głowach ci, którzy potrafią wylewać tyle szyderstw na młodego chłopaka – powiedział, cytowany przez Przegląd Sportowy Onet.

Kewin Komar miał mu połamać szczękę. Ma problem z mówieniem, je i pije przez słomkę [WIDEO]

– Dzisiaj nie można ferować wyroków. Od tego są państwowe urzędy – policja, prokuratura, a przede wszystkim sąd, który oceni, kto zawinił. Wtedy dopiero można się odnosić do pewnych sytuacji. Naszą rolą jest wspieranie Kewina – dodał.

Źródło: Przegląd Sportowy Onet