Transfer Mateusza Klicha? Dwa kluby chcą go mieć u siebie

Wielce prawdopodobne, że podczas zimowego okna transferowego klub zmieni Mateusz Klich. 41-krotnym reprezentantem Polski poważnie interesują się dwa kluby.

Sezon 2022/2023 zdecydowanie nie układa się po myśli Mateusza Klicha. W Premier League rozegrał zaledwie 11 spotkań, ani razu nie znalazł się w wyjściowym składzie Leeds United. Na domiar złego 32-latek nie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Jesienią klubowa sytuacja Mateusza Klicha nie prezentowała się kolorowo. Nie mamy również zbyt wielu powodów, by myśleć, że jego sytuacja w Leeds wkrótce ulegnie poprawie. Wszystko wskazuje na to, że obecnie najlepszym rozwiązaniem dla Klicha będzie transfer. Chętnych na pozyskanie 41-krotnego reprezentanta Polski nie brakuje.

Nowe informacje odnośnie sytuacji Mateusza Klicha przekazał portal „WP Sportowe Fakty”. Jak się dowiadujemy, na pozyskanie polskiego pomocnika szczególnie liczą dwa kluby. Pierwszym z nich jest belgijski Royal Antwerp. Z kolei druga opcja zakłada wyjazd z Europy, gdyż zainteresowany usługami Mateusza Klicha jest amerykański klub DC United. Polakiem interesuje się także kilka innych klubów MLS. Wielce prawdopodobne, że do transferu dojdzie w styczniu.


źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich