Tomasz Rząsa o potencjalnym transferze Kajetana Szmyta. „To utalentowany zawodnik”

 

Tomasz Rząsa był gościem programu „Nocne Gadki” na antenie Meczyków. Dyrektor sportowy Lecha Poznań wypowiedział się na temat potencjalnych przenosin Kajetana Szmyta z Warty Poznań do Kolejorza.

Saga transferowa

Kajetan Szmyt od wielu miesięcy był przymierzany do Lecha Poznań. Według medialnych doniesień Kolejorz jednak nigdy nie złożył oferty za piłkarza Warty Poznań. Tomasz Rząsa w rozmowie z Dawidem Dobraszem podsumował tę kwestię. Dyrektor sportowy niebiesko-białych przyznał, że docenia talent piłkarza Zielonych, ale nie trafi on na Bułgarską.

Jakub Błaszczykowski zakończył karierę. „Odchodzi piłkarz mojego dzieciństwa” [REAKCJE]

– To utalentowany zawodnik, zrobił niesamowity progres. Ale w tym oknie zdecydowaliśmy się sprowadzić na skrzydło doświadczonych piłkarzy, którzy nie pękną w europejskich pucharach i dadzą jakość. Temat transferu Szmyta do Lecha jest w tym momencie zamknięty – powiedział były reprezentant Polski.

Kajetan Szmyt zagrał w minionym sezonie w 33 spotkaniach Warty Poznań. Utalentowany pomocnik zanotował w tym czasie 3 trafienia oraz 7 asyst. Portal transfermarkt.de wycenia 21-latka na 1,5 mln euro.

Źródło: Meczyki.pl